Metināšanas pusautomāts CITOPULS III 320C

CITOPULS III 320C ir jauns kompakts metināšanas pusautomāts ar pulsa strāvu, kuru var izmantot arī metināšanai ar apvalka elektrodu. Modernas invertora tehnoloģijas strāvas avots ar iebūvētu stieples padeves mehānismu sver tikai 29 kg. Iekārtai ir trīsfāzu 400V tīkla barošana un tā nodrošina metināšanas strāvu 30 – 320A. Metināšanai var izmantot visu tipu metināšanas stieples (tērauda, nerūsošā tērauda un alumīnija) ar diametru no 0.6mm līdz 1.2mm. Īpaši jāizceļ strāvas avota ievērojamais tīkla strāvas patēriņa samazinājums (tikai 16A pie maksimālās metināšanas strāvas), kas kopā gadā sastāda vairāk nekā 30% elektroenerģijas ekonomiju, salīdzinot ar klasiskajiem metināšanas pusautomātiem.

CITOPULS III 320C iekārta ir vienkārši regulējama, pateicoties ergonomiskam un lietotājam draudzīgam priekšējam panelim. Tai ir izcilas metināšanas īpašības, to skaitā Speed Short Arc režīms, pulsa metināšanas strāvas režīms, pulsējošas stieples padeves režīms, kā arī elektrodu metināšanas režīms (MMA).

CITOPULS III 320C iekārtai ir marķējums „Videi draudzīga metināšanas un griešanas iekārta”. Šo marķējumu Air Liquide Welding piešķir ražojumiem, kuri veicina ilgtspējīgu attīstību un/vai nodrošina labākus darba apstākļus metinātājiem.