TIG metināšanas iekārta TP 323 AC/DCW

TP 323 AC/DCW Profesionāls AC/DC TIG metināšanas invertors ar augstfrekvences (HF) loka aizdedzināšanu, izmantojams arī metināšanai ar apvalka elektrodu (MMA). Iekārta nodrošina izcilu metinājuma kvalitāti gan metinot ar maiņstrāvu - AC režīmā (alumīnija un vieglmetāla sakausējumu metināšana), gan metinot ar līdzstrāvu - DC režīmā (tērauda, nerūsošā tērauda, cinka, misiņa, vara metināšana).

Iebūvēta arī TIG pulsa metināšanas funkcija, ar kuru panāk metināmās detaļas mazāku deformāciju, kā arī nodrošina iespēju sametināt dažāda biezuma detaļas.
AC režīmā iespējama loka balansa regulēšana dziļākam caurmetinājumam vai virsmu attīrošam efektam. Tāpat iespējams mainīt arī strāvas līknes formu – taisnstūrveida, sinusoīda vai trīsstūrveida.
TIG metināšanas režīmā iespējama gan augstfrekvences loka aizdedzināšana (HF), gan pieskaršanās loka aizdedzināšana (Liftig).
Metināšanai ar apvalka elektrodiem (MMA) iekārta piedāvā optimizētus metināšanas parametrus, kuri atvieglo metināšanu ar visu tipu elektrodiem.
Pēc pasūtījuma pieejama standarta tālvadība, tālvadības pedālis, TIG deglis ar potenciometru, kā arī bezvadu tālvadības pults visu metināšanas parametru regulēšanai.