Oktobris 2018.

Šī gada rudens metināšanas iekārtu demonstrēšana notika 26. un 27. oktobrī.
Pateicamies visiem par apmeklējumu.
Bijām priecīgi nodemonstrēt jaunāko TIG iekārtu TP 323 AC/DCW (ar šķidruma dzesēšanu), kā arī elektrodu metināšanas invertoru DC163 ar papildus pulsējošas strāvas funkciju.

TIG metināšanas iekārta TP 323 AC/DCW

TP 323 AC/DCW Profesionāls AC/DC TIG metināšanas invertors ar augstfrekvences (HF) loka aizdedzināšanu, izmantojams arī metināšanai ar apvalka elektrodu (MMA). Iekārta nodrošina izcilu metinājuma kvalitāti gan metinot ar maiņstrāvu - AC režīmā (alumīnija un vieglmetāla sakausējumu metināšana), gan metinot ar līdzstrāvu - DC režīmā (tērauda, nerūsošā tērauda, cinka, misiņa, vara metināšana).

Aprīlis 2018.

Šī gada pavasara metināšanas iekārtu demonstrēšana notika 20. un 21. aprīlī.
Pateicamies visiem par apmeklējumu.
Esam gandarīti, ka varējām piedāvāt risinājumus alumīnija metināšanā, kā arī informēt par dažādu metināšanas materiālu pielietojumu.

Metināšanas pusautomāts CITOPULS III 320C

CITOPULS III 320C ir jauns kompakts metināšanas pusautomāts ar pulsa strāvu, kuru var izmantot arī metināšanai ar apvalka elektrodu. Modernas invertora tehnoloģijas strāvas avots ar iebūvētu stieples padeves mehānismu sver tikai 29 kg. Iekārtai ir trīsfāzu 400V tīkla barošana un tā nodrošina metināšanas strāvu 30 – 320A. Metināšanai var izmantot visu tipu metināšanas stieples (tērauda, nerūsošā tērauda un alumīnija) ar diametru no 0.6mm līdz 1.2mm.

Jaunākās preces